Stowarzyszenie Miłośników Pelplina

SMP Pelplin

Aktualności

Nominacje dla Stowarzyszenia

Nominacje dla Stowarzyszenia

W poniedziałek 30 grudnia 2013 r. podczas sesji Rady Miejskiej w Pelplinie wręczone zostały tegoroczne Nagrody Wolontariatu w Gminie Pelplin. W kategorii Wolontariusz Roku jednym z nominowanych został prezes naszego Stowarzyszenia Piotr Łaga. Tytuł wolontariusza roku otrzymała Klaudia Dering. Gratulujemy! W kategorii Organizacja Przyjazna Wolontariuszom nominację otrzymało Stowarzyszenie Miłośników Pelplina. Laureatem zostało Towarzystwo Przyjaciół (...)

 

Projekt "Wiele kultur, jedna Europa" w ramach programu Europa dla obywateli w 2014 roku

Projekt

Projekt dotyczy organizacji międzynarodowego spotkania (działań) mieszkańców partnerskich miast Europy w lipcu 2014 roku w Pelplinie. Do udziału we wspólnym projekcie pod nazwą „Wiele kultur- jedna Europa”  zaprosiliśmy mieszkańców z trzech krajów:  Włochy, Węgry i Litwę. Projekt realizowany jest w ramach Programu UE "Europa dla obywateli".  Więcej ...

 

Walne Zebranie Członków

Walne Zebranie Członków

W sobotę 30 listopada 2013 roku odbyło się spotkanie zarządu Stowarzyszenia, a nastęnie Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Miłośników Pelplina. Podczas zebrania wybrano zarząd i komisję rewizyjną na kolejną kadencję. W składzie zarządu nastąpiła jedna zmiana. Nowym członkiem zarządu została Beata Owsiak, która zastąpiła miejsce Katarzyny Mokwińskiej. Pani Katarzynie składamy gorące podziękowania za minione lata pracy w zarządzie (...)

 

Gratulacje z Węgier

Gratulacje z Węgier

W związku z pozytywnym rozpatrzeniem przez Komisję Europejską wniosku o dofinansowanie projektu "Wiele kultur, jedna Europa" w ramach programu "Europa dla obywateli", napłynęły do nas gratulacje od Marco Verna z Colletoro, burmistrza Alsónémedi Józsefa Vincze z Węgier oraz Grażyny Zabarauskaite z Domu Kultury w Solecznikach na Litwie. Informacje o projekcie Poniżej pismo z Węgier

 

Projekt - Czas na biznes

Projekt - Czas na biznes

Na prośbę Polskiej Agencji Rozwoju Regionalnego poniżej zamieszczamy informacje dot. projektu "Czas na biznes". Projekt "Czas na biznes" adresowany jest do osób pozostających bez zatrudnienia, zamieszkałych na terenie powiatu  człuchowskiego, chojnickiego, tczewskiego i starogardzkiego,  które zamierzają rozpocząć własną działalność gospodarczą.  Z uczestnictwa w projekcie wyłączone są osoby, które były (...)

 
Zobacz archiwum