Stowarzyszenie Miłośników Pelplina

SMP Pelplin

Aktualności

Uroczystość wręczenia stypendiów w ramach X edycji

Uroczystość wręczenia stypendiów w ramach X edycji

26 września 2015 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie odbyło się, już po raz dziesiąty, wręczenie stypendiów im. Franciszka, Ryszarda i Jana Chryzostoma Ornassów.  Uroczystość zgromadziła stypendystów obecnej oraz wcześniejszych edycji, ich rodziców, władze samorządowe, radnych, nauczycieli, dyrektorów szkół oraz sympatyków i osoby wspierające to dzieło. Spotkanie otworzyła pianistka Dorota Mańkowska – (...)

 

Zaproszenie

Zaproszenie

W imieniu Fundatorów oraz Kapituły Stypendialnej serdecznie zapraszamy tegorocznych oraz wszystkich dotychczasowych stypendystów  na uroczyste wręczenie stypendiów im. Franciszka, Ryszarda i Jana Chryzostoma Ornassów, które odbędzie się w sobotę 26 września 2015 roku o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie. Będzie to X jubileuszowa uroczystość wręczenia stypendiów Ornassów, dlatego zależy nam na (...)

 

Młodzież z Pelplina w Hiszpanii

W dniach 20 – 29 sierpnia 2015 młodzież z Pelplina uczestniczyła w projekcie międzynarodowej wymiany pod tytułem: „Searching for an exit” w Hiszpanii. Projekt organizowany był przez stowarzyszenie Artixoc, działające z Barcelony . Łącznie w projekcie wzięło udział  40 młodych osób w przedziale wiekowym 15-18 lat. Uczestnikami były grupy z Włoch, Niemiec, Polski oraz Hiszpanii. Polska grupa razem z liderem liczyła 10 osób. Celem (...)

 
Zobacz archiwum